SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA

İyi tasarlanmış ve sizlere olağanüstü miktarda dönüşüm getirecek sosyal medya reklamlarına sahip olmak ister misiniz?

İyi bir sosyal medya yönetimi sizi sektörünüzde üst noktalara çıkaracak yegâne elementlerden bir tanesidir.

Hedef Kitle ve Firma Analizi

İlk önce firmanızın bulunduğu sektörü analiz ederek hedef kitlenizin hangi platformlarda yoğun olarak yer aldığını inceliyoruz.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek güçlü ve şık sosyal medya hesapları dizayn ediyoruz.

Başarı Analizi

Oluşturduğumuz reklamları, bu süreçte takip ederek yaptığımız hamlelerin hangi noktada etkili olduğunu belirliyor ve gereken yerlerde başarılı müdahaleler uyguluyoruz.

Paylaşım Takibi

Sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız her şeyi takip ediyor ve profesyonel araçlarımız ile etkili ve dönüşüm sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz.

Pazarlama Çalışmaları

Yaptığımız çalışmalar ve edindiğimiz kaynaklar sayesinde başarılı sosyal medya reklamları oluşturuyoruz.

Destek Hizmeti

Çalışmalarımız süresince ve çalışmalarımızdan sonra, bizlere yönelttiğiniz her soruyu cevaplıyor ve sizlere profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal Medya Reklamları!

Sosyal medya yönetimi, hedef kitlenize ve sektörünüze bağlı kalarak kurumsal hesaplarınızı en etkili şekilde dizayn etme ve paylaşımlarınızı düzenleme çalışmalarını kapsar. Şirketinizin güçlü ve etkili sosyal medya hesaplarına sahip olması hem marka kimliğinizi güçlendirecek hem de satışlarınızı büyük oranda arttıracaktır.

Sizler de hedef kitlenize daha kolay ulaşabilmek ve dijital dünyada kendinize sağlam bir yer edinmek istiyorsanız hemen ajansımıza başvurun.

İyi bir sosyal medya yönetimi sizi sektörünüzde üst noktalara çıkaracak yegâne elementlerden bir tanesidir.

Sosyal medya, içinde barındırdığı büyük kitleden dolayı mükemmel bir reklam aracıdır. Eğer şirketinize büyük miktarda geri dönüşüm getirmek ve marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız, sosyal medya reklamlarını en etkili şekilde kullanabilmeniz gerekir. Ajansımız, deneyimli ekibi sayesinde hem sosyal medya yönetimi konusunda hem de sosyal medya reklamları alanında sizlere kapsamlı bir hizmet veriyor.

TT Dijital Reklam ve Pazarlama Ajansı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

TT Dijital Reklam ve Pazarlama Ajans sizlere kapsamlı bir sosyal medya danışmanlığı sunuyor.
  • Tecrübeli ekibimiz sayesinde yaptığımız tüm işlerde profesyonel olarak ilerliyoruz.

  • Atacağımız her adımı sağlam bir şekilde araştırarak atıyoruz.
  • Sizlere her aşamada destek olarak sorularınızı yanıtlıyoruz.
  • Hizmetimizi hızlı sonuç garantili olarak veriyoruz.

Faq

Sıkça Sorulan Sorular

TT Dijital Reklam ve Pazarlama Ajansı, markanızın her detayını ve hamlesini görsel bir şölen haline dönüştürecek! Bizleri tercih edin ve uzman grafik tasarım ekibimizle tasarladığımız enfes projelere sahip olun!

Şu anda, işletmelerin ve şirketlerin yoğun olarak bulunduğu Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin, TikTok ve Snapchat gibi sosyal medya mecralarında aktifiz.

Bu işletmelere bağlı bir konu. İşletmeler bizden hangi hizmeti talep ederlerse biz onu yerine getiriyor ve onların yükselmesini sağlıyoruz. Uzun soluklu işler yapabiliyor veya kısa zamanda iyi sonuçlar alabiliyoruz.

Hedef kitle analizi için Facebook Business Manager ve Google Analytics gibi profesyonel araçlar kullanıyoruz. SEO çalışmaları için anahtar kelime planlayıcıları ve SEO eklentilerinden yardım alıyoruz.

 
TT Dijital Reklam ve Pazarlama Ajansı

ŞEFFAF ÜCRET POLİTİKAMIZ

Hizmetlerimiz

Sıfırdan bir websitesi tasarımı ve mevcut web sitelerinizi geliştirmede sizlere yardımcı olan en iyi web tasarım ajanslarından biri olan TT Dijital Reklam ve Pazarlama Ajansı’nı keşfedin.

Kurumsal Web

Sitesi

7500 TL

E-Ticaret Web

Sitesi

10.000 TL

PHP Web

Sitesi

15.000 TL