Ortaklık Programı

Merhaba sevgili iş ortağımız,

Ben Turgut Özgür, sizlerle işbirliği yaparak büyümeye ve karlılığınızı artırmaya odaklı bir ortaklık programı sunmaktan heyecan duyuyoruz. Müşteri tabanınızın büyümesine katkı sağlamak ve kazancınızı artırmak için bu programla birlikte işbirliği yapabiliriz.

Ortaklık programımız, web siteniz veya dijital platformunuz üzerinden Kurumsal Web Sitesi veya E-ticaret Sitesi satışlarını teşvik ederek ek gelir elde etmenize olanak tanır. Günümüzde Web Sitesinin yeri oldukça önemlidir. Programa katılarak şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  1. Cömert Komisyon Yapısı: Sattığınız her Web Sitesi veya E-ticaret sitesi başına %30 komisyon oranıyla gelir elde edersiniz. Başarılı bir satış gerçekleştirdiğinizde komisyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde alırsınız.
  2. Senelik Pasif gelir: Yapmış olduğunuz web sitesi satışlarında yıllık yenileme yapıldığı takdirde %30 gelir elde edersiniz.
  3. Kolay Satış: Kredi kartına 12 taksit imkanı ile daha kolay satış gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Müşteriye artıları: Web Sitesinin müşteriye katkıları saymakla bitmez. Fakat en çok müşteri çekmeye ve güvenilirliğe yaramaktadır. Dünya’daki insanların hemen hemen hepis artık bir firma aradığında internetten arama yapmaktadır. Eğer ki müşterinin web sitesi yoksa tanınırlığını kaybeder.

WEB SİTESİ SATIŞ FİYATLARIMIZ VE YENİLEME ÜCRETLERİMİZ www.turgutozgur.com.tr İNTERNET SİTEMİZDEN BAKABİLİRSİNİZ. (Fiyatlarımız 1 Ağustos itibari ile güncellenecektir.)

Nasıl Katılabilirsiniz?

Katılmak için oldukça basit bir süreç izleyeceksiniz: Nasıl mı?

Aşağıda ki formu doldurarak satışlarınıza başlayabilirsiniz. Her satışı takip eden Çarşamba günü ödemeleriniz ilgili bankanıza gönderilecektir. (Resmi tatil veya günlerde sarkmalar olabilir)

Web Sitesi hakkında bilmeniz gerekenler

Web Sitelerini hazırlayıp sadece kalıp olarak vermiyoruz. İçeriklerinden, resimlerine kadar düzenliyor, sayfa açılışlarını yapıyor, google index sıralamasını takip ediyoruz. Müşteri ile whatsapp üzerinden sürekli bilgi alışverişi yaparak onun istediği ne varsa biz yapıyoruz. Diğer özellikler için web sitemize bakabilirsiniz.

Saygılarımızla,

ORTAKLIK FORMU